antika alanlarbeşiktaş antika eşya alanlarAccident Lawyeriqos heetsAntika alan yerlerantika alanlarAntika mobilya alanlareskişehir protez saçankara evden eve nakliyatantalya haberankara gelinlik modellerieskişehir televizyon tamiriodunpazarı emlakmersin evden eve nakliyatEtimesgut evden eve nakliyatEtimesgut evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatcialis 100 mgen iyi geciktirici hapql36 kullanıcı yorumlarıql36 sipariş verpenis büyütücü hapEtimesgut evden eve nakliyathayır lokmasıpendik evden eve nakliyatankara evden eve nakliyatankara evden eve nakliyatlifta 5 mg 28 tabletvalizeskişehir web sitesieskişehir web sitesigaziantep nakliyatçekici ankaraoran evden eve nakliyateskişehir uydu servisigaziantep evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatavcılar korsan taksiantika alanlargaziantep evden eve taşımacılıkMedyumMedyumlarEntrumpelung Wiengebze evden eve nakliyatçekmeköy evden eve nakliyatmamak evden eve nakliyatHausentrümpelung WienHaushaltsauflösung WienRäumung Wienetimesgut evden eve nakliyatmamak evden eve nakliyatvozol 10000Etimesgut evden eve nakliyatAnkara implant fiyatlarıpırlantaknight online pvp serverEtimesgut evden eve nakliyatantika alanlareryaman evden eve nakliyatmetin2 pvp serverlerjojobetEtimesgut evden eve nakliyatsahibindenEskişehir yabancı dil okulumetin2 pvpmetin2 forumitemcieskişehir emlakbatman evden eve nakliyatcoinbaristanbul saç ekimimamak evden eve nakliyatmersin evden eve nakliyateskişehir evden eve nakliyatortodontiseo çalışmasıholiganbetkepenk tamirimaldives online casinopoodlepancakeswap botuniswap sniper botfront running botsniper botfront run botbatman nakliyatniğde evden eve nakliyat

Quartotempo Firenze

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Sestoese

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs La Querce

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs QuartoTempo Firenze

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Olimpia Pistoiese

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Timec

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Limite E Capraia

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Chiesanuova 1975

1 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Midland g.s.

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Atletica Castello

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs CS Lebowski

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Floriagafir Bellariva

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Montespertoli

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Poggio a Caiano

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Rinascita Doccia

2 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Scandicci

2 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Atletica Castello vs Folgor Calenzano

2 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Belmonte A.G. vs Audace Galluzzo Oltrarno

2 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Montelupo vs Signa 1914

2 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Sales vs Molinense

2 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Virtus Rifredi vs CSL U14

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

Invictasauro vs Atletico Maremma

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

Montelupo vs Belvedere Calcio

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Castiglioncello

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Porta Romana

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Saline

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

San Miniato vs San Miniato Basso

3 Marzo 2024
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Sestese

3 Marzo 2024
15:00
Promozione

C.S. Lebowski vs Armando Picchi Livorno

3 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Marginone 2000 vs Audax Rufina

3 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Sansovino vs Blues Pietrasanta

3 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Vigor Calcio Femminile vs Centro Storico Lebowski

3 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

CSL Prato Social Club vs Lornano Badesse

3 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Unione Sport Firenze City vs San Giuliano

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Atletico 2001

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Olimpia Pistoiese

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs No Sense Prato C5

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs C.S. Lebowski c5

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Folgor Calenzano

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs San Giusto c5

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Laurenziana

8 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Atletico Fucecchio

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Audace Legnaia

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs CS Lebowski

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs CSL Prato Social Club

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs Folgor Calenzano

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Fortis Juventus

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Novoli

9 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Lanciotto Campi

9 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Audace Galluzzo Oltrarno vs Sales

9 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

CSL U14 vs Belmonte A.G.

9 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Folgor Calenzano vs Virtus Rifredi

9 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Molinense vs Montelupo

9 Marzo 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Signa 1914 vs Atletica Castello

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Atletico Piombino

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Castiglioncello

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Urbino Taccola

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

Saline vs Invictasauro

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

Porta Romana vs Montelupo

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

Sestese vs Sant'Andrea

10 Marzo 2024
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs San Miniato

10 Marzo 2024
15:00
Promozione

C.S. Lebowski vs Colli Marittimi

10 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Blues Pietrasanta vs Centro Storico Lebowski

10 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Audax Rufina vs CSL Prato Social Club

10 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Lornano Badesse vs Sansovino

10 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Marginone 2000 vs Unione Sport Firenze City

10 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

San Giuliano vs Vigor Calcio Femminile

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Sestoese

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Chiesanuova 1975

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Timec

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs La Querce

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Midland g.s.

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Limite E Capraia

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs QuartoTempo Firenze

15 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Alfieri Futsal Campi

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Atletica Castello

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Floriagafir Bellariva

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Montespertoli

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Poggio a Caiano

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Rinascita Doccia

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Scandicci

16 Marzo 2024
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Viaccia Calcio

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Armando Picchi Livorno

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Atletico Maremma

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Belvedere Calcio

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

San Miniato vs Porta Romana

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Saline

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs San Miniato Basso

17 Marzo 2024
00:00
Promozione

Montelupo vs Sestese

17 Marzo 2024
15:00
Promozione

Invictasauro vs C.S. Lebowski

17 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Centro Storico Lebowski vs Audax Rufina

17 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Vigor Calcio Femminile vs Blues Pietrasanta

17 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Unione Sport Firenze City vs Lornano Badesse

17 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

CSL Prato Social Club vs Marginone 2000

17 Marzo 2024
15:00
Eccellenza Womens

Sansovino vs San Giuliano

20 Marzo 2024
15:00
Coppa Italia

C.S. Lebowski vs San Marco Avenza

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Folgor Calenzano

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Atletico Fucecchio

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Olimpia Pistoiese

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs C.S. Lebowski c5

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Atletico 2001

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Laurenziana

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs No Sense Prato C5

22 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Chiesanuova 1975

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs San Giusto c5

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Limite E Capraia

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs La Querce

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs QuartoTempo Firenze

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Sestoese

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Alfieri Futsal Campi

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Midland g.s.

29 Marzo 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Timec

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs C.S. Lebowski c5

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Folgor Calenzano

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Chiesanuova 1975

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Timec

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Olimpia Pistoiese

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Laurenziana

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs No Sense Prato C5

5 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Atletico Fucecchio

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Atletica Castello

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Audace Legnaia

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs CS Lebowski

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Folgor Calenzano

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Fortis Juventus

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Novoli

6 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Lanciotto Campi

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

Porta Romana vs Atletico Piombino

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Belvedere Calcio

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

Sestese vs Castiglioncello

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

Saline vs Colli Marittimi

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

Invictasauro vs Urbino Taccola

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Montelupo

7 Aprile 2024
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Sant'Andrea

7 Aprile 2024
15:30
Promozione

C.S. Lebowski vs San Miniato

7 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

San Giuliano vs Blues Pietrasanta

7 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Lornano Badesse vs Centro Storico Lebowski

7 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

CSL Prato Social Club vs Sansovino

7 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Audax Rufina vs Unione Sport Firenze City

7 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Marginone 2000 vs Vigor Calcio Femminile

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Midland g.s.

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Sestoese

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Limite E Capraia

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs San Giusto c5

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Atletico 2001

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Alfieri Futsal Campi

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs La Querce

12 Aprile 2024
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs QuartoTempo Firenze

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs CSL Prato Social Club

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Lanciotto Campi

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Montespertoli

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Poggio a Caiano

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Rinascita Doccia

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Scandicci

13 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Viaccia Calcio

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

San Miniato vs Armando Picchi Livorno

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

Montelupo vs Atletico Maremma

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Invictasauro

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Porta Romana

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Saline

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

Castiglioncello vs San Miniato Basso

14 Aprile 2024
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Sestese

14 Aprile 2024
15:30
Promozione

Urbino Taccola vs C.S. Lebowski

14 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Blues Pietrasanta vs Audax Rufina

14 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Unione Sport Firenze City vs CSL Prato Social Club

14 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Vigor Calcio Femminile vs Lornano Badesse

14 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Sansovino vs Marginone 2000

14 Aprile 2024
15:30
Eccellenza Womens

Centro Storico Lebowski vs San Giuliano

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs Atletica Castello

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Audace Legnaia

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs CS Lebowski

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Floriagafir Bellariva

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Folgor Calenzano

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Fortis Juventus

20 Aprile 2024
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Novoli

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Atletico Piombino

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Sestese vs Belvedere Calcio

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Porta Romana vs Castiglioncello

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Urbino Taccola

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Sant'Andrea

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Invictasauro vs San Miniato

21 Aprile 2024
00:00
Promozione

Saline vs San Miniato Basso

21 Aprile 2024
15:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Montelupo

21 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Marginone 2000 vs Blues Pietrasanta

21 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

CSL Prato Social Club vs Centro Storico Lebowski

21 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Lornano Badesse vs San Giuliano

21 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Audax Rufina vs Sansovino

21 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Unione Sport Firenze City vs Vigor Calcio Femminile

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Armando Picchi Livorno

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Atletico Maremma

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

Montelupo vs Colli Marittimi

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

San Miniato vs Urbino Taccola

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Invictasauro

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Porta Romana

28 Aprile 2024
00:00
Promozione

Saline vs Sestese

28 Aprile 2024
16:00
Promozione

Atletico Piombino vs C.S. Lebowski

28 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

San Giuliano vs Audax Rufina

28 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Vigor Calcio Femminile vs CSL Prato Social Club

28 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Blues Pietrasanta vs Lornano Badesse

28 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Centro Storico Lebowski vs Marginone 2000

28 Aprile 2024
16:00
Eccellenza Womens

Sansovino vs Unione Sport Firenze City

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Atletico Piombino

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Porta Romana vs Belvedere Calcio

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Castiglioncello

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Invictasauro vs Montelupo

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs San Miniato

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Saline

5 Maggio 2024
00:00
Promozione

Sestese vs San Miniato Basso

5 Maggio 2024
16:00
Promozione

C.S. Lebowski vs Sant'Andrea

25 Febbraio 2024
4 - 0
Eccellenza Womens

Centro Storico Lebowski vs Unione Sport Firenze City

25 Febbraio 2024
0 - 1
Eccellenza Womens

Vigor Calcio Femminile vs Sansovino

25 Febbraio 2024
2 - 1
Eccellenza Womens

San Giuliano vs Marginone 2000

25 Febbraio 2024
1 - 0
Eccellenza Womens

Blues Pietrasanta vs CSL Prato Social Club

25 Febbraio 2024
1 - 3
Eccellenza Womens

Lornano Badesse vs Audax Rufina

25 Febbraio 2024
4 - 1
Promozione

Saline vs C.S. Lebowski

25 Febbraio 2024
2 - 0
Promozione

Sestese vs San Miniato

25 Febbraio 2024
1 - 0
Promozione

Belvedere Calcio vs Sant'Andrea

25 Febbraio 2024
1 - 0
Promozione

San Miniato Basso vs Montelupo

25 Febbraio 2024
0 - 1
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Invictasauro

25 Febbraio 2024
0 - 1
Promozione

Porta Romana vs Urbino Taccola

25 Febbraio 2024
2 - 0
Promozione

Atletico Maremma vs Colli Marittimi

25 Febbraio 2024
2 - 0
Promozione

Castiglioncello vs Atletico Piombino

24 Febbraio 2024
3 - 1
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Folgor Calenzano

24 Febbraio 2024
3 - 1
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Signa 1914 vs Molinense

24 Febbraio 2024
1 - 4
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Sales vs Belmonte A.G.

24 Febbraio 2024
1 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Folgor Calenzano vs Montelupo

24 Febbraio 2024
0 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

CSL U14 vs Atletica Castello

24 Febbraio 2024
4 - 1
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Audace Galluzzo Oltrarno vs Virtus Rifredi

24 Febbraio 2024
2 - 2
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Viaccia Calcio

24 Febbraio 2024
2 - 0
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Lanciotto Campi

24 Febbraio 2024
3 - 3
Juniores Regionali

Scandicci vs Novoli

24 Febbraio 2024
2 - 1
Juniores Regionali

Montespertoli vs Fortis Juventus

24 Febbraio 2024
1 - 1
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs CSL Prato Social Club

24 Febbraio 2024
5 - 1
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Audace Legnaia

23 Febbraio 2024
2 - 6
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs C.S. Lebowski c5

23 Febbraio 2024
1 - 8
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs No Sense Prato C5

23 Febbraio 2024
6 - 4
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs San Giusto c5

23 Febbraio 2024
3 - 0
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Alfieri Futsal Campi

23 Febbraio 2024
1 - 4
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Atletico Fucecchio

23 Febbraio 2024
5 - 2
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Atletico 2001

23 Febbraio 2024
5 - 4
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Folgor Calenzano

23 Febbraio 2024
3 - 1
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Laurenziana

19 Febbraio 2024
21:30
Coppa Toscana Calcio a 5

San Frediano C5 vs C.S. Lebowski C5

18 Febbraio 2024
2 - 2
Eccellenza Womens

Audax Rufina vs Vigor Calcio Femminile

18 Febbraio 2024
4 - 0
Eccellenza Womens

CSL Prato Social Club vs San Giuliano

18 Febbraio 2024
3 - 0
Eccellenza Womens

Marginone 2000 vs Lornano Badesse

18 Febbraio 2024
0 - 1
Eccellenza Womens

Sansovino vs Centro Storico Lebowski

18 Febbraio 2024
0 - 11
Eccellenza Womens

Unione Sport Firenze City vs Blues Pietrasanta

18 Febbraio 2024
3 - 0
Promozione

C.S. Lebowski vs Porta Romana

18 Febbraio 2024
0 - 1
Promozione

Invictasauro vs Sestese

18 Febbraio 2024
0 - 1
Promozione

Colli Marittimi vs San Miniato Basso

18 Febbraio 2024
0 - 3
Promozione

Sant’Andrea vs Saline

18 Febbraio 2024
2 - 1
Promozione

San Miniato vs Castiglioncello

18 Febbraio 2024
1 - 0
Promozione

Urbino Taccola vs Belvedere Calcio

18 Febbraio 2024
0 - 0
Promozione

Montelupo vs Atletico Piombino

18 Febbraio 2024
1 - 4
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Atletico Maremma

17 Febbraio 2024
0 - 3
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Virtus Rifredi vs Sales

17 Febbraio 2024
00:00
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Signa 1914 vs Folgor Calenzano

17 Febbraio 2024
1 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Montelupo vs CSL U14

17 Febbraio 2024
0 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Molinense vs Belmonte A.G.

17 Febbraio 2024
3 - 1
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Atletica Castello vs Audace Galluzzo Oltrarno

17 Febbraio 2024
2 - 0
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Scandicci

17 Febbraio 2024
4 - 1
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Poggio a Caiano

17 Febbraio 2024
1 - 1
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Montespertoli

17 Febbraio 2024
0 - 4
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Folgor Calenzano

17 Febbraio 2024
1 - 2
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Floriagafir Bellariva

17 Febbraio 2024
2 - 1
Juniores Regionali

Novoli vs CS Lebowski

17 Febbraio 2024
1 - 1
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Atletica Castello

16 Febbraio 2024
5 - 2
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs QuartoTempo Firenze

16 Febbraio 2024
0 - 3
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Midland g.s.

16 Febbraio 2024
6 - 0
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Limite E Capraia

16 Febbraio 2024
6 - 6
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Atletico Fucecchio

16 Febbraio 2024
4 - 0
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Chiesanuova 1975

16 Febbraio 2024
5 - 2
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Olimpia Pistoiese

16 Febbraio 2024
3 - 3
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Timec

16 Febbraio 2024
1 - 8
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs La Querce

11 Febbraio 2024
2 - 0
Promozione

Atletico Maremma vs C.S. Lebowski

11 Febbraio 2024
3 - 0
Promozione

Belvedere Calcio vs San Miniato

11 Febbraio 2024
1 - 0
Promozione

Atletico Piombino vs Sant'Andrea

11 Febbraio 2024
0 - 0
Promozione

Castiglioncello vs Montelupo

11 Febbraio 2024
0 - 3
Promozione

Porta Romana vs Invictasauro

11 Febbraio 2024
0 - 0
Promozione

San Miniato Basso vs Urbino Taccola

11 Febbraio 2024
0 - 0
Promozione

Sestese vs Colli Marittimi

11 Febbraio 2024
3 - 1
Promozione

Saline vs Armando Picchi Livorno

10 Febbraio 2024
2 - 5
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Sales vs Atletica Castello

10 Febbraio 2024
3 - 1
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Belmonte A.G. vs Virtus Rifredi

10 Febbraio 2024
2 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Folgor Calenzano vs Molinense

10 Febbraio 2024
0 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

CSL U14 vs Signa 1914

10 Febbraio 2024
2 - 1
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Audace Galluzzo Oltrarno vs Montelupo

10 Febbraio 2024
0 - 0
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Viaccia Calcio

10 Febbraio 2024
1 - 0
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Rinascita Doccia

10 Febbraio 2024
2 - 0
Juniores Regionali

Montespertoli vs Lanciotto Campi

10 Febbraio 2024
0 - 1
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Novoli

10 Febbraio 2024
4 - 1
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Fortis Juventus

10 Febbraio 2024
3 - 0
Juniores Regionali

Scandicci vs CSL Prato Social Club

10 Febbraio 2024
2 - 0
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Audace Legnaia

9 Febbraio 2024
4 - 4
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs C.S. Lebowski c5

9 Febbraio 2024
4 - 0
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Laurenziana

9 Febbraio 2024
2 - 2
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Sestoese

9 Febbraio 2024
3 - 7
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs No Sense Prato C5

9 Febbraio 2024
12 - 2
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Alfieri Futsal Campi

9 Febbraio 2024
2 - 3
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Atletico 2001

9 Febbraio 2024
3 - 0
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs San Giusto c5

9 Febbraio 2024
4 - 5
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Folgor Calenzano

7 Febbraio 2024
2 - 7
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs C.S. Lebowski c5

7 Febbraio 2024
1 - 1
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Limite E Capraia

7 Febbraio 2024
2 - 0
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Chiesanuova 1975

7 Febbraio 2024
8 - 5
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs QuartoTempo Firenze

7 Febbraio 2024
5 - 0
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs La Querce

7 Febbraio 2024
3 - 6
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Atletico Fucecchio

7 Febbraio 2024
7 - 2
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Olimpia Pistoiese

7 Febbraio 2024
2 - 7
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Timec

4 Febbraio 2024
2 - 3
Promozione

C.S. Lebowski vs San Miniato Basso

4 Febbraio 2024
0 - 3
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Sestese

4 Febbraio 2024
00:00
Promozione

Montelupo vs Saline

4 Febbraio 2024
0 - 0
Promozione

San Miniato vs Sant'Andrea

4 Febbraio 2024
3 - 1
Promozione

Atletico Maremma vs Porta Romana

4 Febbraio 2024
0 - 0
Promozione

Colli Marittimi vs Castiglioncello

4 Febbraio 2024
2 - 1
Promozione

Invictasauro vs Belvedere Calcio

4 Febbraio 2024
1 - 1
Promozione

Urbino Taccola vs Atletico Piombino

3 Febbraio 2024
2 - 1
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs CS Lebowski

3 Febbraio 2024
2 - 0
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Signa 1914 vs Audace Galluzzo Oltrarno

3 Febbraio 2024
3 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Montelupo vs Sales

3 Febbraio 2024
6 - 0
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Molinense vs Virtus Rifredi

3 Febbraio 2024
4 - 2
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Folgor Calenzano vs CSL U14

3 Febbraio 2024
3 - 1
Giovanissimi U14 - Seconda fase

Atletica Castello vs Belmonte A.G.

3 Febbraio 2024
1 - 1
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Scandicci

3 Febbraio 2024
3 - 1
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Montespertoli

3 Febbraio 2024
2 - 0
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Folgor Calenzano

3 Febbraio 2024
1 - 3
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Floriagafir Bellariva

3 Febbraio 2024
4 - 0
Juniores Regionali

Novoli vs Audace Legnaia

3 Febbraio 2024
3 - 2
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Atletica Castello

2 Febbraio 2024
4 - 0
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs No Sense Prato C5

2 Febbraio 2024
5 - 2
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs San Giusto c5

2 Febbraio 2024
2 - 2
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Midland g.s.

2 Febbraio 2024
3 - 3
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Laurenziana

2 Febbraio 2024
8 - 5
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Alfieri Futsal Campi

2 Febbraio 2024
2 - 1
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Sestoese

2 Febbraio 2024
1 - 3
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Atletico 2001

2 Febbraio 2024
11 - 1
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Folgor Calenzano

28 Gennaio 2024
0 - 2
Eccellenza Womens

Unione Sport Firenze City vs Sansovino

28 Gennaio 2024
0 - 3
Eccellenza Womens

Marginone 2000 vs Centro Storico Lebowski

28 Gennaio 2024
0 - 10
Eccellenza Womens

Lornano Badesse vs Blues Pietrasanta

28 Gennaio 2024
9 - 0
Eccellenza Womens

CSL Prato Social Club vs Vigor Calcio Femminile