antika alanlarEtimesgut evden eve nakliyatbeşiktaş antika eşya alanlarAccident Lawyeriqos heetsAntika alan yerlerantika alanlarAntika mobilya alanlareskişehir protez saçankara evden eve nakliyatDeselerMasal OkuMasal OkuMasallar Okuİstanbul Bodrum NakliyatNasrettin Hoca FıkralarıMasallarMasallarantalya haberresim yüklememalatya evden eve nakliyatEtimesgut evden eve nakliyatankara gelinlik modellerigizli kameraSütunlar güncellendi.

Montespertoli

24 Settembre 2023
15:30
Promozione

Castiglioncello vs C.S. Lebowski

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Atletico Fucecchio

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs No Sense Prato C5

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Timec

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Folgor Calenzano

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Chiesanuova 1975

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Limite E Capraia

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs C.S. Lebowski c5

29 Settembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Olimpia Pistoiese

30 Settembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Atletica Castello

30 Settembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Audace Legnaia

30 Settembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Folgor Calenzano

30 Settembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Floriagafir Bellariva

30 Settembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Scandicci

30 Settembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Montespertoli

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Audace Legnaia vs San Michele Cattolica Virtus

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Casellina vs Limite e Capraia

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Club Sportivo Firenze vs CSL U14

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Fiesole Calcio vs Florence

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Firenze Ovest vs Virtus Rifredi

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Isolotto vs Novoli

30 Settembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Laurenziana vs Sporting Arno

30 Settembre 2023
16:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs CS Lebowski

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Porta Romana

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Saline

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Belvedere Calcio

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Castiglioncello

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Invictasauro vs San Miniato Basso

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Montelupo vs Sant'Andrea

1 Ottobre 2023
00:00
Promozione

San Miniato vs Atletico Piombino

1 Ottobre 2023
15:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Sestese

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Atletico 2001

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Laurenziana

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Alfieri Futsal Campi

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Midland g.s.

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Folgor Calenzano

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs San Giusto c5

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs La Querce

6 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Sestoese

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Viaccia Calcio

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Novoli

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs CSL Prato Social Club

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Fortis Juventus

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Lanciotto Campi

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs Rinascita Doccia

7 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Poggio a Caiano

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

CSL U14 vs Laurenziana

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Florence vs Firenze Ovest

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Novoli vs Casellina

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Limite e Capraia vs Audace Legnaia

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

San Michele Cattolica Virtus vs Club Sportivo Firenze

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Sporting Arno vs Fiesole Calcio

7 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Virtus Rifredi vs Isolotto

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Urbino Taccola

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Invictasauro

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Colli Marittimi

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Porta Romana vs Atletico Maremma

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs San Miniato

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Saline vs Montelupo

8 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Sestese vs Armando Picchi Livorno

8 Ottobre 2023
15:30
Promozione

San Miniato Basso vs C.S. Lebowski

9 Ottobre 2023
21:30
Coppa Toscana Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs C.S. Lebowski c5

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Limite E Capraia

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Chiesanuova 1975

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Atletico Fucecchio

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Olimpia Pistoiese

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs QuartoTempo Firenze

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs C.S. Lebowski c5

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Timec

13 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs La Querce

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Folgor Calenzano

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Scandicci

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs CS Lebowski

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Atletica Castello

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Montespertoli

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Floriagafir Bellariva

14 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Poggio a Caiano

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Audace Legnaia vs Novoli

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Casellina vs Virtus Rifredi

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Fiesole Calcio vs CSL U14

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Firenze Ovest vs Sporting Arno

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Isolotto vs Florence

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Laurenziana vs Club Sportivo Firenze

14 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Limite e Capraia vs San Michele Cattolica Virtus

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Saline

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Sestese

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs San Miniato Basso

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Invictasauro vs Porta Romana

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Montelupo vs Castiglioncello

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Atletico Piombino

15 Ottobre 2023
00:00
Promozione

San Miniato vs Belvedere Calcio

15 Ottobre 2023
15:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Atletico Maremma

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Laurenziana

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Folgor Calenzano

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs San Giusto c5

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Midland g.s.

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Sestoese

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Atletico 2001

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs No Sense Prato C5

18 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Alfieri Futsal Campi

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Midland g.s.

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Limite E Capraia

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Atletico Fucecchio

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Chiesanuova 1975

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Timec

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Olimpia Pistoiese

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs La Querce

20 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs QuartoTempo Firenze

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Lanciotto Campi

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Novoli

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Audace Legnaia

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Fortis Juventus

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs CSL Prato Social Club

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Rinascita Doccia

21 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Viaccia Calcio

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

CSL U14 vs Firenze Ovest

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Club Sportivo Firenze vs Fiesole Calcio

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Florence vs Casellina

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Novoli vs Limite e Capraia

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

San Michele Cattolica Virtus vs Laurenziana

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Sporting Arno vs Isolotto

21 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Virtus Rifredi vs Audace Legnaia

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Armando Picchi Livorno

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Montelupo

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Urbino Taccola

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Castiglioncello vs San Miniato

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Saline vs Sant'Andrea

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Colli Marittimi

22 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Sestese vs Invictasauro

22 Ottobre 2023
15:30
Promozione

Porta Romana vs C.S. Lebowski

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs No Sense Prato C5

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Laurenziana

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Alfieri Futsal Campi

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs San Giusto c5

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Sestoese

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Folgor Calenzano

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs C.S. Lebowski c5

27 Ottobre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Atletico 2001

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Atletica Castello

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Rinascita Doccia

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs CS Lebowski

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Montespertoli

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Scandicci

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Poggio a Caiano

28 Ottobre 2023
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Floriagafir Bellariva

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Audace Legnaia vs Florence

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Casellina vs Sporting Arno

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Fiesole Calcio vs Laurenziana

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Firenze Ovest vs Club Sportivo Firenze

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Isolotto vs CSL U14

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Novoli vs San Michele Cattolica Virtus

28 Ottobre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Limite e Capraia vs Virtus Rifredi

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Castiglioncello

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Atletico Maremma

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Porta Romana

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Invictasauro vs Armando Picchi Livorno

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Montelupo vs San Miniato Basso

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Belvedere Calcio

29 Ottobre 2023
00:00
Promozione

San Miniato vs Sestese

29 Ottobre 2023
14:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Saline

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs QuartoTempo Firenze

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Midland g.s.

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Olimpia Pistoiese

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Chiesanuova 1975

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Limite E Capraia

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs La Querce

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Timec

3 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Sestoese

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Fortis Juventus

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Audace Legnaia

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Folgor Calenzano

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs Novoli

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs CSL Prato Social Club

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Viaccia Calcio

4 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Lanciotto Campi

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

CSL U14 vs Casellina

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Club Sportivo Firenze vs Isolotto

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Florence vs Limite e Capraia

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Laurenziana vs Firenze Ovest

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

San Michele Cattolica Virtus vs Fiesole Calcio

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Sporting Arno vs Audace Legnaia

4 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Virtus Rifredi vs Novoli

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Invictasauro

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Montelupo

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Sant'Andrea

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

Porta Romana vs Colli Marittimi

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

Saline vs Atletico Piombino

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs San Miniato

5 Novembre 2023
00:00
Promozione

Sestese vs Urbino Taccola

5 Novembre 2023
14:30
Promozione

Armando Picchi Livorno vs C.S. Lebowski

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs No Sense Prato C5

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Atletico 2001

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Laurenziana

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs San Giusto c5

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs C.S. Lebowski c5

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Atletico Fucecchio

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Alfieri Futsal Campi

10 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Folgor Calenzano

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Scandicci

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Atletica Castello

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Floriagafir Bellariva

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Montespertoli

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Poggio a Caiano

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Rinascita Doccia

11 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Viaccia Calcio

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Audace Legnaia vs CSL U14

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Casellina vs Club Sportivo Firenze

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Firenze Ovest vs Fiesole Calcio

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Isolotto vs Laurenziana

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Novoli vs Florence

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Limite e Capraia vs Sporting Arno

11 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Virtus Rifredi vs San Michele Cattolica Virtus

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs San Miniato Basso

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Belvedere Calcio

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Armando Picchi Livorno

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

Invictasauro vs Saline

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

Montelupo vs Porta Romana

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Sestese

12 Novembre 2023
00:00
Promozione

San Miniato vs Atletico Maremma

12 Novembre 2023
14:30
Promozione

Colli Marittimi vs C.S. Lebowski

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs Alfieri Futsal Campi

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs Timec

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Limite E Capraia

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Midland g.s.

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs Sestoese

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs La Querce

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Chiesanuova 1975

17 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs QuartoTempo Firenze

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Folgor Calenzano

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs CS Lebowski

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs Audace Legnaia

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs Novoli

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Lanciotto Campi

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Fortis Juventus

18 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs CSL Prato Social Club

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

CSL U14 vs Limite e Capraia

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Club Sportivo Firenze vs Audace Legnaia

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Fiesole Calcio vs Isolotto

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Florence vs Virtus Rifredi

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Laurenziana vs Casellina

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

San Michele Cattolica Virtus vs Firenze Ovest

18 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Sporting Arno vs Novoli

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Colli Marittimi

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Urbino Taccola

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Atletico Piombino

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

Porta Romana vs San Miniato

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

Saline vs Castiglioncello

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Sant'Andrea

19 Novembre 2023
00:00
Promozione

Sestese vs Montelupo

19 Novembre 2023
14:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Invictasauro

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs San Giusto c5

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Atletico Fucecchio

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs Folgor Calenzano

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs No Sense Prato C5

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs Laurenziana

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Olimpia Pistoiese

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Atletico 2001

24 Novembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs C.S. Lebowski c5

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Floriagafir Bellariva

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Poggio a Caiano

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Montespertoli

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Scandicci

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Rinascita Doccia

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs Viaccia Calcio

25 Novembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs CSL Prato Social Club

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Audace Legnaia vs Laurenziana

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Casellina vs Fiesole Calcio

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Florence vs San Michele Cattolica Virtus

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Isolotto vs Firenze Ovest

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Novoli vs CSL U14

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Limite e Capraia vs Club Sportivo Firenze

25 Novembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Virtus Rifredi vs Sporting Arno

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Porta Romana

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs San Miniato Basso

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Sestese

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Saline

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Invictasauro

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Montelupo vs Armando Picchi Livorno

26 Novembre 2023
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Atletico Maremma

26 Novembre 2023
14:30
Promozione

San Miniato vs C.S. Lebowski

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico 2001 vs QuartoTempo Firenze

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Atletico Fucecchio vs La Querce

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

C.S. Lebowski c5 vs Midland g.s.

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Chiesanuova 1975 vs Timec

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Folgor Calenzano vs Alfieri Futsal Campi

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Laurenziana vs San Giusto c5

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

No Sense Prato C5 vs Sestoese

1 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Olimpia Pistoiese vs Limite E Capraia

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CSL Prato Social Club vs Fortis Juventus

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Lanciotto Campi vs Novoli

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Montespertoli vs Floriagafir Bellariva

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Poggio a Caiano vs CS Lebowski

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Rinascita Doccia vs Folgor Calenzano

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Scandicci vs Atletica Castello

2 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Viaccia Calcio vs Audace Legnaia

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

CSL U14 vs Virtus Rifredi

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Club Sportivo Firenze vs Novoli

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Fiesole Calcio vs Audace Legnaia

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Firenze Ovest vs Casellina

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Isolotto vs San Michele Cattolica Virtus

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Laurenziana vs Limite e Capraia

2 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Sporting Arno vs Florence

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs San Miniato

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Montelupo

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Invictasauro vs Colli Marittimi

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Porta Romana vs Sant'Andrea

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Saline vs Belvedere Calcio

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Castiglioncello

3 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Sestese vs Atletico Piombino

3 Dicembre 2023
14:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Urbino Taccola

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs Laurenziana

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

La Querce vs C.S. Lebowski c5

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Limite E Capraia vs Atletico Fucecchio

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Midland g.s. vs No Sense Prato C5

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

QuartoTempo Firenze vs Chiesanuova 1975

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

San Giusto c5 vs Atletico 2001

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Sestoese vs Folgor Calenzano

8 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Timec vs Olimpia Pistoiese

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Atletica Castello vs Montespertoli

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Audace Legnaia vs Rinascita Doccia

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

CS Lebowski vs Scandicci

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Floriagafir Bellariva vs Lanciotto Campi

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Folgor Calenzano vs Poggio a Caiano

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Fortis Juventus vs Viaccia Calcio

9 Dicembre 2023
00:00
Juniores Regionali

Novoli vs CSL Prato Social Club

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Audace Legnaia vs Firenze Ovest

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Casellina vs Isolotto

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Florence vs CSL U14

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Novoli vs Laurenziana

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Limite e Capraia vs Fiesole Calcio

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

San Michele Cattolica Virtus vs Sporting Arno

9 Dicembre 2023
00:00
Giovanissimi U14

Virtus Rifredi vs Club Sportivo Firenze

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Piombino vs Atletico Maremma

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Belvedere Calcio vs Sestese

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Castiglioncello vs Porta Romana

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs Colli Marittimi

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Sant’Andrea vs Armando Picchi Livorno

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

San Miniato vs Invictasauro

10 Dicembre 2023
00:00
Promozione

San Miniato Basso vs Saline

10 Dicembre 2023
14:30
Promozione

Montelupo vs C.S. Lebowski

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Armando Picchi Livorno vs Castiglioncello

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Atletico Maremma vs Belvedere Calcio

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Colli Marittimi vs Montelupo

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Urbino Taccola vs San Miniato

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Invictasauro vs Sant'Andrea

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Porta Romana vs San Miniato Basso

17 Dicembre 2023
00:00
Promozione

Sestese vs Saline

17 Dicembre 2023
14:30
Promozione

C.S. Lebowski vs Atletico Piombino

22 Dicembre 2023
00:00
Serie C2 Calcio a 5

Alfieri Futsal Campi vs No Sense Prato C5